Kazu aksesuari - WeddingShineKazu aksesuari - WeddingShineMīlestība aplaimo, Mīlestība piepilda, Mīlestība ir pilnīga, Tai nav robežu Tā ir bezgalīga…
  Mans iepirkumu grozs

Preču piegāde

Pasūtīšana

Preces, kuras vēlaties iegādāties, pievienojiet iepirkuma grozam. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs redzēsiet rēķinu par izvēlētajām precēm.

Piegāde

Izpādrošanas preces ir pieejamas Rīgā - Ķengaragā. Iepreikšs zvanot uz mob. 26471336 Kristīne , vienojoties par saņemšanas laiku.

Visas citas preces, kas nav Izpārdošanas sadaļā ir uz vietas, tās tiek sūtītas ar pasta stapniecību.

Preču piegāde Latvijas teritorijā tiek nodrošināta ar Latvijas pasta starpniecību.

Maksa par piegādi Latvijas teritorijā:
  • 6€ par visām precēm kopā.

Piegāde tiks veikta, tiklīdz tiks apmaksāts, ja pie preces nav speciāla atzīme par garāku termiņu. Apmaksa jāveic 7 dienu laikā no rēķina izsūtīšanas brīža.
Ja rēķins netiek apmaksāts paredzētajā laikā, tiks uzskatīts, ka klients ir atteicies no pasūtījuma.

Norēķinu veidi

  • izmantojot internetbanku
  • bankas pārskaitījums

Pasūtītāja tiesības

Tiesības atteikties no pirkuma vai atgriezt preci balstoties uz Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.207 un Patērētāju tiesību aizsardzības likumu paredzētajā kārtībā. Ja likumā paredzētajā kārtībā Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta atpakaļ uz kontu. Pēc preces pārbaudes, veikals naudu pārskaita 5 darba dienu laikā, ja prece atgriezta tādā pašā stāvoklī kā izsūtīta.

 

 


Apzinoties bernu privatas dzives neaizskaramibas nozimi, mes sava majas lapa nevacam, neapstradajam un nelietojam nekadu informaciju par individu, par kuru ir zinams, ka tas jaunaks par 13 gadiem, ieprieks nesanemusi parbaudamu piekrisanu no vina vai vinas juridiska parstavja. Sadam juridiskam parstavim ir tiesibas pec pieprasijuma aplukot berna sniegto informaciju un/vai pieprasit tas dzesanu. Pievienot Favorītiem! - Konfidencialitāte - Lapas lietošanas noteikumi - Autortiesības - Piegāde - Kontakti
©2007 WeddingShine.com - Visas tiesības aizsargātas.
Partneri:
Preceties.lv
Ligavai.com
Kartinas.com
KazuTosti.com
BeadedLife.com
Laulību gredzeni